Linia IF, czyli żywieniowe okno na zdrowie

LINIA IF przeznaczona jest dla osób dorosłych które chcą zredukować lub utrzymać prawidłową masę ciała. Odpowiednia jest również dla osób z nieregularnym trybem życia, u których nie sprawdza się spożywanie 5 posiłków dziennie o określonych porach.

IF, czyli Intermittent Fasting to odżywianie polegające na stosowaniu postu przerywanego okresami, w których należy odżywiać się prawidłowo. IF ma bowiem sens wtedy, gdy posiłki, które spożywasz są zbilansowane i kalorycznie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Jak to wygląda w praktyce?
Codziennie pod Twoje drzwi docierają 3 posiłki (śniadanie, obiad, kolacja), które należy spożyć w ciągu tzw. okienka żywieniowego. Po tym czasie pijesz wyłącznie niesłodzone płyny.

Na początek wybierz metodę 14/10:
14/10 – 14 godzin postu/ 10 godzin okienka żywieniowego, w którym należy spożyć rozłożone w czasie 3 posiłki. Staraj się nie podjadać.

Im dłużej stosujesz dietę, tym dłuższe mogą być okresy codziennego postu:
16/8 – 16 godzin postu/ 8 godzin okienka żywieniowego;
18/6 – 18 godzin postu/ 6 godzin okienka żywieniowego.

Najlepsze efekty osiągniesz, jeśli ostatni posiłek spożyjesz
do godziny 18:00-19:00

Pragniesz odciążyć swój przewód pokarmowy z ciągłego procesu trawienia?
Zredukować zbędne kilogramy?
Zjedzenie śniadania przed 9:00 to dla Ciebie prawdziwe wyzwanie?
Witamy na diecie z LINIĄ IF!

Twoje zdrowie jest dla nas priorytetem. Jeśli cierpisz na choroby przewlekłe, wykonujesz pracę wymagającą dużej aktywności fizycznej, jesteś kobietą w ciąży/karmiącą lub masz jakikolwiek wątpliwości co do skorzystania z tej linii, przed skorzystaniem z oferty zalecamy skonsultowanie wyboru z naszym Dietetykiem.

Drogi Kliencie!

Chcielibyśmy Państwa poinformować, że z dniem 28 października zmienia się formularz zamówień diet w naszym Cateringu.

This will close in 20 seconds